rezerwacja online

Gdy
JAKOŚĆ
ma znaczenie.

Ortodoncja dla wymagających
DAMON Q
przekonaj się sam

Twój uśmiech
to klucz do wielu drzwi
Jesteś tego wart.

Wybielanie zębów
BEYOND™ Polus®
"bielszy odcień bieli..."

Rozwiązania, które pracują na Twój sukces
Kulminacja doświadczeń i innowacji
chcesz więcej...

W poszukiwaniu piękna

Dream Dental

Studio Stomatologii Estetycznej

tylko Ty i Twój lekarz

 

technologia

Aby sprostać wymogom stomatologii XXI wieku wybieramy tylko to co najlepsze, bezpieczne i skuteczne na drodze do pięknego uśmiechu. Zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem a technologia gwarancją jakości.

Aktualności|NEWSLETTER-KAVO Fotolia-header2 - KaVo Dental

 

KaVo Estetica - Unit stomatologiczny renomowanej niemieckiej firmy KaVo produkującej sprzęt od ponad 100 lat. Estetica to jeden z najnowocześniejszych unitów spełniających wszystkie normy UE, posiadający certyfikat ISO. To gwarancja jakości, bezpieczeństwa, komfortu i wygody dla naszych Pacjentów a także lekarzy. Ciągła i intensywna dezynfekcja wody umożliwia redukcję drobnoustrojów i zanieczyszczeń cząsteczek wody. KaVo Estetica to jeden z nielicznych unitów na świecie oferujących w swym standardzie metody szybkiego i skutecznego przepłukiwania systemów ssących oraz przewodów doprowadzających wodę do ust pacjenta. Podobnie są wyposażone końcówki turbinowe. Gładkie powierzchnie, bezszwowa tapicerka, powierzchnie pokryte materiałem "plasmatec" to gwarancja łatwego utrzymania czystości sprzętu. Unit zaprojektowany z myślą o ergonomii pracy lekarza z zachowaniem najwyższych standardów komfortu dla pacjenta.    KaVo Estetica 1065T

 

Laser diagnostyczny DIAGNOdent.
Diagnodent służy do wykrywania wczesnych zmian patologicznych w strukturach twardych tkanek zęba. Zmiany te dotyczą ognisk demineralizacji i zmian w szkliwie i zębinie, wczesne zmiany próchnicowe typu plama próchnicowa na powierzchniach gładkich , jak i w bruzdach zębów. Wiązka światła laserowego ( długość fali 655 nm) jest absorbowana przez organiczne i nieorganiczne komponenty tkanek twardych. Część światła jest reemitowana w postaci fluorescencji w podczerwieni. Fluorescencja ta ulega zmianom w wyniku demineralizacji i zmian próchnicowych, przez co może być poddana analizie. Wyniki z pomiarów są wyświetlane na ekranie DIAGNOdentu oraz podawane poprzez sygnał dżwiękowy. DIAGNOdent to naukowo potwierdzony złoty standard w wykrywaniu próchnicy powierzchni zgryzowych.

Produkty|Diagnostyka-stomatologiczna|DIAGNOdent-pen-2190|Wykrywanie-próchnicy diagnodent_Pen_Titel - KaVo Dental

 

Laser zabiegowy GENTLEray

Laser KaVo GENTLEray o długości promienia lasera 980 nm to  lecznicze korzyści: wysoka precyzja w zabiegach jamy ustnej szczególnie przy zabiegach wykonywanych na tkankach miękkich, tamowanie krwawienia ulepsza widoczność pola zabiegowego, minimalizowanie powstawania blizn pozabiegowych, obniżanie dyskomfortu pozabiegowego i eliminacja opuchlizny do minimum, odkażanie miejsc usuwania tkanki miękkiej, skuteczna ochrona przeciwbakteryjna. Za pomocą tego lasera możemy zminimalizować krwawienie dziąseł, dokonać korekty linii uśmiechu poprzez usunięcie przerostów na dziąsłach, pozbyć się aft oraz innych zmian opryszczkowych. Możemy także podciąć promieniem lasera wędzidełko, wysterylizować kieszonki dziąsłowe czy kanały zębów leczonych endodontycznie. Aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych Pacjentów każdy zabieg wykonywany jest w specjanych okularach ochronnych.

Produkty|Laseroterapia|GENTLEray-980 980_titel - KaVo Dental

 RTG cyforowy aparat pantomograficzny z cefalostatem Gendex® Orthoralix® 9200 DDE

Gendex® Orthoralix® 9200 DDE - nowoczesny i wszechstronny aparat pantomograficzny z cefalostatem oferujący wszystkie projekcje z zakresu stomatologii, chirurgii i diagnostyki szczękowo-twarzowej. Jest wyposażony w cefalostat do zdjęć odległościowych. Specjalny filtr tkanki miękkiej umożliwia precyzyjne zobrazowanie profilu pacjenta. Wykonanie pantomogramu jest całkowicie bezpieczne i trwa zaledwie kilkanaście sekund. Nasze Studio Stomatologii Estetyczne Dream Dental jest wyposażone także w cyfrowy zestaw firmy Gendex do wykonywania zdjęć punktowych zębów.

 

 

 

BEYOND™ Polus™ Bezprecedensowa innowacja w wybielaniu zębów

Lampa z najwyższej półki do wybielania zębów BEYOND™ Polus™   dająca bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz rezultatów zabeigu. Ważnym jest fakt, że oprócz rewelacyjnej lampy do zabiegów używamy tylko oryginalnych, sprawdzonych produktów firmy Beyond. Z technicznych cech lampy BEYOND™ Polus™ najważniejsze są:

  • halogenowy akcelerator wybielania emitujący zimne niebieskie światło, dodatkowa diodowa lampa polimeryzacyjna
  • Najsilniejsze światło halogenowe z dostępnych na rynku, klinicznie udowodnione rezultaty wybielania, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi
  • Unikalna technologia światła LightBridg
  • Opcja wybielania obydwu łuków zębowych z możliwością wyboru siły wybielania: łagodna, normalna lub intensywna dla perfekcyjnego efektu wybielania dostosowanego do indywidualnych potrzeb Pacjenta
  • Opcja wybielania pojedynczych zębów dla precyzyjnego rezultatu zabiegu przy pojedyńczych zębach
  • Wbudowana lampa polimeryzacyjna LED: dwu zakresowa długość fali do wykorzystania przy zabiegu wybielania jak również do utwardzania kompozytów oraz bariery na dziąsła

HEALozone - urządzenie do leczenia próchnicy ozonem

KaVo HealOzone bezboleśnie i kompletnie eliminuje próchnicę na powierzchniach i w bruzdach zębów. Zasada działania jest bardzo prosta. HealOzone przetwarza tlen z powietrza w ozon, który następnie podawany jest rękawem na chory ząb. Ząb otoczony jest specjalnym silikonowym kapturkiem zapewniającym całkowitą izolację leczonego zęba od otoczenia. Po okresie 10-20 sekund działania ozonu na chorą tkankę, gaz zostaje wypompowany poprzez rękaw do urządzenia i po przejściu przez filtr dezaktywujący trafia z powrotem do otoczenia w postaci tlenu dwuwartościowego. Rezultaty są imponujące: 99% bakterii powodujących próchnicę zostaje wyeliminowanych po 10 sekundach podawania ozonu i 99,9% po 20 sekundach. 

The WAND - urządzenie do znieczuleń

The Wand Plus, to komputerowy system do podawania znieczuleń miejscowych, kontrolujący w czasie rzeczywistym prędkość deponowania. Środek znieczulający jest podawany z prędkością fizjologiczną. Ciśnienie podawania oraz dawka są dobrane tak, aby zapewnić jak najlepsze wchłanianie środka znieczulającego i wyeliminować uczucie rozpierania oraz dyskomfort pacjenta przy deponowaniu. Umożliwia to komfortowe i bezbolesne podawanie wymaganej dawki znieczulenia. W efekcie otrzymujemy przewidywalne znieczulenie miejscowe działające dłużej.  The Wand Plus to szeroki wybór procedur znieczulania – począwszy od znieczuleń podniebiennych, poprzez przewodowe, nasiękowe, do znieczuleń śródwięzadłowych włącznie. Urządzenie gwarantuje niezrównaną precyzję operowania niedostępną w żadnym innym urządzeniu do znieczulania. Zapewnia niespotykaną dotąd skuteczność i dokładność wykonywania procedur znieczulania, gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo dla lekarza, zaś pacjentowi The Wand Plus oferuje bezbolesną iniekcję, efektywne znieczulenie i komfort po zabiegu stomatologicznym. A wszystko w trosce o minimalnie inwazyjne procedury stomatologiczne.

RONDOflex - piaskarka abrazyjna

Piaskarka do abrazji powietrznej RONDOflex to wysoce efektywna preparacja ubytków umożliwiająca maksymalne zachowanie zdrowych tkanek zęba. Bez hałasu, bez wiercenia, bez wibracji: przyjemne leczenie dla pacjentów szczególnie wrażliwych na zabiegi stomatologiczne, a zwłaszcza dla dzieci. Z dodatkowym chłodzeniem wodnym co podwyższa komfort zabiegu. Skuteczna i delikatna metoda preparacji: cząsteczki proszku są przyspieszane do prędkości 20 m/sek. Ich energia kinetyczna w kontakcie z powierzchnią zęba jest przekształcana w zdolność do ścierania tkanek twardych.

Produkty|Instrumenty|MICRO-stomatologia|RONDOflex-plus-360 rondoflex_plus_Titel - KaVo Dental

 

PROPHYflex - piaskarka profilaktyczna

Piaskarka do usuwania osadów z zębów KaVo PROPHYflex - a wszystko to by nasi Pacjenci widzieli rezultat już po pierwszej wizycie. Główną przyczyną powstawania patologii typu choroby dziąseł i przyzębia, ciemne osady na zębach są palenie papierosów, picie namiernej ilości kawy czy herbaty. Osady te można łatwo usunąć dzięki piaskarce KaVo PROPHYflex , a dodatkowo dzięki innowacyjnemu proszkowi PROPHYpearls dającemu zaskakujące rezultaty. Koliste granulki PROPHYpearls usuwają złogi, kamień nazebny i osad. Dokładne, delikatne i wydajne. Optymalnie dobrana siła oczyszczania zębów, mniejsze uszkodzenia powierzchni szkliwa, szybsze oczyszczanie, mniejsze narażenie otaczających tkanek a wszystko to gdyż jakość jest ważna.

Produkty|Instrumenty|Profilaktyka|PROPHYflex-3 farben - KaVo Dental

ARCUS PROTAR KaVo - łuk twarzowy oraz artykulator.

Arcus Protar to zaawansowany system do indywidualnego i bezbłędnego pomiaru i przeniesienia ustawień żuchwy względem szczęki. Metoda stosowana w pracach protetycznych, uzupełnieniach protetycznych na implantach, przy leczeniu stawów skroniowo-żuchwowych oraz zaawansowanej ortodoncji. 

Produkty|Technika-dentystyczna|Artykulatory PROTARevo_features01 - KaVo DentalProdukty|Technika-dentystyczna|Łuki-twarzowe|ARCUS Evo2 - KaVo Dental

 

PIEZON MASTER urządzenie do pracy ultradźwiękami

Piezon Master  jest niezależnym, wolnostojącym unitem ultradźwiękowym. Funkcjonalność użytkowania urządzenia, szeroki zakres zastosowań tworzą najwyższej jakości skaler ultradźwiękowy, niezbędny w nowoczesnej praktyce stomatologicznej. Piezon Master  jest urządzeniem, które stosuje się w terapii schorzeń periodontologicznych, w zabiegach skalingu, w endodoncji i w stomatologii zachowawczej.

Endometr RYPEX - urządzenie do precyzyjnego pomiaru długości kanałów zębowych.

 

 

SuperEndo Alpha II oraz Beta - bezprzewodowe urządzenie do wypełniania kanałów

SuperEndo Alpha i Beta to bezprzeowodowe urządzenia do najnowocześniejszej metody wypełniania termoplastyczną płynną gutaperką kanałów zębowych leczonych endodontycznie. Urządzenie umożliwia wprowadzenie uplastycznionej gutaperki wprost do kanału. Taka metoda kondensacji termoplastycznej gutaperki zapewnia łatwe i szybkie wypełnienie systemu kanałowego. Uplastyczniona gutaperka idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału gwarantując szczelne wypełnienie na całej jego długości. Urządzenie łączy w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia elektroniki w połączeniu ze szczególną dbałością o szczegóły. Uplastycznianie gutaperki oraz dozowanie jest kontrolowane mikroprocesorem zwiększając komfort pracy oraz możliwość uzyskania jeszcze lepszego sukcesu klinicznego.

....a wszystko to oraz wiele więcej by leczyć i przywracać piękne uśmiechy oraz radość życia naszym Pacjentom oraz ich najbliższym.

Studio Stomatologii Estetycznej Dream Dental - gdy jakość ma znaczenie.