rezerwacja online

Gdy
JAKOŚĆ
ma znaczenie.

Ortodoncja dla wymagających
DAMON Q
przekonaj się sam

Twój uśmiech
to klucz do wielu drzwi
Jesteś tego wart.

Wybielanie zębów
BEYOND™ Polus®
"bielszy odcień bieli..."

Rozwiązania, które pracują na Twój sukces
Kulminacja doświadczeń i innowacji
chcesz więcej...

W poszukiwaniu piękna

Dream Dental

Studio Stomatologii Estetycznej

tylko Ty i Twój lekarz

 

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna obejmuje cały szereg zabiegów w obszarze jamy ustnej. Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym metodą tradycyjną lub przy użyciu urządzenia The Wand-wówczas znieczulenie podawane jest komputerowo, co gwarantuje pełną skuteczność znieczulenia, bezpieczeństwo i bezbolesność przeprowadzanego zabiegu.

Leczenie chirurgincze pomaga nam w uzyskaniu podbudowy do ewentualnych kosmetycznych uzupełnienień protetycznych z wykorzystaniem między innymi szerokiej gamy implantów stomatologicznych oraz biomateriałów.

Odsłonięcie zębów zatrzymanych

Zabieg dotyczy w większości przypadków kłów i siekaczy. Zaburzenia wyżynania spowodowane nieprawidłowym kierunkiem położenia zawiązka zęba, zbyt małą szerokością szczęki lub urazem w wieku dziecięcym, powoduje konieczność ortodontycznego wprowadzenia zęba do łuku. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu, polega na określeniu położenia zęba na podstawie diagnostyki radiologicznej, a następnie chirurgicznym odsłonięciu w kości szczęki  i przyklejeniu zamka ortodontycznego. Dzięki siłom ortodontycznym ząb taki ma szansę po około 15-24 miesiącach znaleźć się w prawidłowej pozycji łuku zębowego. Do wyciągnięcia zaczymanego zęba wykorzystywane są odpowiednie elementy ortodontyczne montowane do stałego aparatu ortodontycznego lub do miniimplatu tzw. srób ortodontycznych.